DODBOD - Web Tasarım - Web Sitesi - SEO - İzmir

internette dükkan açın

E-Ticaret

Dodbod olarak e-ticaret sitesi taleplerinize kendi özel yazılımımız ile yanıt vermekteyiz. Müşterilerimizin yapmak istedikleri projeye ve kendilerine uygun tasarım süreçleri tamamlandıktan sonra yıllardır geliştirmekte olduğumuz kendi e-ticaret alt yapımızı kullanarak hem alt yapısal hem de tasarımsal anlamda en üst seviyede hizmet veririz.

 

Alt yapısal olarak her ne kadar sağlam sistemleri olsa bile bir e-ticaret sitesinin bizce en önemli noktası görsel tasarımıdır. Bunun sebebi yapmış olduğunuz e-ticaret sitesi ziyaretçilerini ağırlamaya başladığında güven vermeyen bir web tasarımı ile karşıladığı takdirde ziyaretçi trafiğinin satış rakamlarına pozitif etki etmesi çok zordur. İşte Dodbod bu bilinç ile hareket ederek kendisinden e-ticaret yazılımı hizmeti alan müşterilerine kazandırma odaklı yaklaşmaktadır.

 

Bizler Dodbod ekibi olarak sadece e-ticaret yazılımını ve tasarımını bitirerek müşterilerimiz ile bağlarımızı koparmıyoruz çünkü biz müşterilerimizin kalkınmamızda ve ilerlememizdeki rollerini çok iyi bilmekle beraber işimizi gerçekten çok seviyoruz.

 

Türkiye e-ticaret yazılımları konusunda bir çok ülkeye oranla gelişmiş ve ve bu gelişimini devam ettiren bir ülkedir . Bizlerde Dodbod olarak e-ticaret yazılımlarının gelişmesi ve müşterilerinin daha kaliteli hizmet alması anlamında elimizden geldiğince geliştirmeler ile katkıda bulunmaya çalışıyoruz. 

 

E-ticaret projelerinize Dodbod İzmir web tasarım ile başlamak veya devam etmek istiyorsanız mutluluk duyarız. Bizlere iletişim sayfamızda yer alan farklı kanallardan ulaşarak web tasarım, e-ticaret ve diğer tüm hizmetlerimiz için bilgi alabilirsiniz.

düşünce dağı
TELEFON +90 850 550 22 78
Copyright © 2017, DODBOD