DODBOD - Web Tasarım - Web Sitesi - SEO - İzmir

illa sebep mi lazım

Neden Dodbod

Web tasarım sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile birlikte kurumsal yapılaşma içerisinde oluşumuz, “Neden Dodbod ?” sorusuna verilebilecek en önemli cevaptır. Dodbod olarak kendi alanımızda bir çok proje ile birlikte bir çok kurum, kuruluş, şirket, firmaya kurumsal kimlik kazandırışımız bizleri tercih etmenizde rol oynayacak sadece birkaç nedenden bir tanesidir.

 

Kurumsal Yapımız

Bahsettiğimiz gibi günümüzde web tasarım vb. hizmetler almış bir çok markanın en büyük sorunu yarım kalan hizmet alımları veya sorunu çözülemeyen hizmetleridir. Firmamızın kurumsal yapısı bu tür sıkıntıları olan firmaların içini rahatlatacak ve en kısa sürede oluşabilen soru,sorun ve istekleri yanıtlayabilecek bir yapıya sahiptir.

 

Müşteri Memnuniyeti

Sektörde ulaştığımız noktanın, müşterilerimizin memnuniyeti ile birlikte pozitif referanslarından kaynaklandığının bilinci ile bize katkı sağlayan müşterilerimizin her şeyden değerli olduğunu asla unutmadan, müşteri memnuniyeti için sürekli yenilikler ve çalışmalar ile siz değerli müşterilerimizi daha doğru anlamak, sağlıklı geri bildirimler almak adına kurguladığımız anketler yapmaktayız. Sizleri daha doğru anlamak için ortaya koyduğumuz bu iletişim gayreti de “Neden Dodbod ? “ sorunuza yanıt verecek en güzel cevaplardan birisidir.

 

Suistimal Etmiyoruz

Teknoloji tabanlı her iş gibi web tasarım alanı da müşterilerimizin detaylı bilgi sahibi olmadığı bir alandır. Bizler  Dodbod ekibi olarak müşterilerimizin yetersiz bilgisini suistimal etmemek ile birlikte aksine bilgilendirici toplantılar ve sunumlar yaparak müşterilerimizin alanımızla ilgili bilgi seviyesini yukarı çekmek adına sürekli çalışmaktayız. Dolayısı ile müşterilerimizi sektörle ilgili daha bilgili bir hale getirip en doğal hakları olan doğru tercihi yapmalarında özgür davranmalarını istiyoruz. Buda hem kalite politikamızı hem müşteri memnuniyetimizi yukarı seviyelere çekiyor,aynı zamanda da Dodbod’un tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden birisi daha olmasını sağlıyor.

 

Müşteri Hizmetlerimiz

Bir çok müşterimizin daha önce sektörümüzde karşılaştığı olumsuzlukların en başında gelen hizmet aldıkları firmanın müşteri temsilcisinin olmayışı ve etkili, zamanında ve doğru iletişim kuramama yakınışlarını bilmekteyiz. Bu doğrultuda Dodbod ekibi olarak müşterilerimizle her zaman doğru şekilde iletişim kuran müşteri temsilcisi ekibimizle hizmet vererek müşterilerimizin hizmet aldığı firmada muhatap bulamama ya da anlaşılması güç teknik konularda müşterilerimizin anlayabileceği seviyede enformasyon akışının sağlanamama sorununu ortadan kaldırdık. Dodbod ekibi sizlere 7/24 teknik destek ve müşteri hizmetleri hattımız ile hizmet verir. İşte size Dodbod’u tercih etmeniz için bir geçerli sebep daha.

 

En İyi Teknolojiler

Müşterilerimizin bizim hizmet kalitemize yönelik pozitif referansları sayesinde büyüyen markamız kazancımızı yine işimize yatırma mottomuz kullandığımız araç gereçlerimiz, çözüm ortaklarımızın hizmet kalitesi gibi tasarım mutfağımızı direk etkileyen konularda en kaliteli, en iyi teknolojileri kullanmayı zorunlu kılmaktadır. Bilgisayarlarımızdan barındırma alanlarımıza kadar tasarım süreçlerimizin tüm unsurları en yüksek teknoloji ile donatılmıştır.

 

Çünkü Biz !

Müşteri memnuniyet garantisi veriyoruz !

düşünce dağı
TELEFON +90 850 550 22 78
Copyright © 2017, DODBOD