DODBOD - Web Tasarım - Web Sitesi - SEO - İzmir

ilk sayfada yerinizi alın

SEO

SEO yani arama motorları optimizasyonu son yıllarda internet kullanımının artması ile birlikte en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerimizden birisidir. Dodbod olarak tam hizmet interaktif ajansı olarak SEO anlamında bir çok müşteriye ve başarıya sahibiz. Arama motorları optimizasyonu anlamına gelmekte olan bu hizmetimiz müşterilerimizin Google, Yandex, Bing gibi bir çok arama motorunda ilk sayfaya gelmesi için yapılan aşamalı tanıtım çalışmasıdır.

 

Peki SEO çalışmalarının aşamaları nelerdir ?

Arama motorları ilk zamanlar sadece bilgisayar programcıları tarafından geliştirdikleri algoritmalarını daha verimli hale getirebilmek için günümüzde ağırlıklı dil bilimciler ve psikologlar gibi uzmanlar ile koordineli çalışmaktadır. SEO çalışmaları yaptığımız firmaların arama motorlarında rakiplerinin önünde çıkabilmesi için Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının algoritma mentalitesini takip etmekteyiz. Bu mentaliteden kısaca bahsetmek istersek ilk sayfada yerini almak isteyen müşterilerimizin web ortamındaki kurumsal kimliğinin web tasarımı konusunda dikkat edilmesi gereken hususlardan, sosyal medya davranışlarına kadar gözden geçirilmesi ve uygun kurallar çerçevesinde hareket edilmesi gerekmektedir. Bunlar ile birlikte SEO danışmanı ekip arkadaşlarımızın yılların vermiş olduğu tecrübeleri ile teknik çalışmaları da müşterilerimizi en hızlı sonuca götüren büyük etkenlerdir.

 

Dodbod SEO konusunda ne kadar iyi ?

Rekabet etiği adına bir çok müşterimiz çalışmalarının gizli kalmasını talep etmektedir. Dodbod bazı haklarını kullanarak bizlerden SEO referansı isteyen müşterilerine arama motorlarında ilk sayfaya taşıdığı bir çok çalışmasını sunabilmektedir.

 

SEO fiyatları ?

SEO hizmeti web sitenizin tasarım aşamasından sosyal medya hareketlerinize kadar bir çok katmana sahip bir süreç olması itibariyle her projenin kendi özelinde ele alınmasını ve bütçelendirilmesini gerektiren bir alandır.

 

Nasıl Başlarım ?

SEO çalışması yani arama motorları optimizasyonu çalışması yaptırmak istiyorsanız öncelikle bizlere ulaşarak sektörünüzü ve hedeflerinizi belirtiniz. Ekibimiz varsa web sitesi kontrollerinizi yapacak ve daha sonra zaman, maliyet çalışmasını izleyeceği yollar ile birlikte sunacaktır.

 

Dodbod olarak İzmir web tasarımı konusunda olduğu kadar SEO konusunda da referanslarımızı da göz önünde bulundurarak ekibimizin tecrübesine güvenmekteyiz.

düşünce dağı
TELEFON +90 850 550 22 78
Copyright © 2017, DODBOD