DODBOD - Web Tasarım - Web Sitesi - SEO - İzmir

tasarımla başlar bu işler

Web Tasarım

Dodbod İzmir web tasarım ajansı hizmet verdiği markaların dijital dünyada doğru şekilde temsil edilebilmeleri için tasarım ve yazılım anlamında en akılcı çözümleri üretmek için çalışır. Dodbod, hizmet verdiği tüm alanlarda bu ilkeyi temel almıştır

Bizler, hizmet verdiğimiz markaların hedef kitlesine ve faaliyet amacına uygun arayüz tasarımları,işlevsel ve ‘minimum sorun’ mottosu ile oluşturulmuş profesyonel içerik yönetimi yazılımları ile işlerimizde mükemmelliğe ulaşma gayreti içindeyiz.

 

Sizler için yapacağımız web tasarımı aşamaları neler mi ?

Dodbod web tasarım ajansı sizler için yapacağı web sitesi veya e-ticaret projeleri için aşağıdaki adımları takip eder.

 

Öncelikle hizmet alacak müşterilerimizi çok iyi dinler ve ne istediklerini doğru bir şekilde anlarız. Faaliyet gösterdiği sektörü,hedef kitle ve rakip analizlerini büyük bir titizlikle yaparız.

 

Bütün analizler sonucunda elde ettiğimiz sonuçları müşterimizle paylaşarak yapılacak web tasarımı için o güne kadar olan tüm birikimimizi ve en güncel tasarım konseptlerini kullanarak projeniz için harekete geçeriz.

 

Tasarım ve işlev konseptlerinin müşterimiz tarafından onaylanmasının hemen ardından Web tasarım hizmetimizi gerek kod yapısı gerek arama motorları ile uyumluluğu ile mükemmele en yakın haliyle tamamlarız. Ortaya çıkan çalışmanın testlerinin ve geliştirme aşamasının bitmesiyle birlikte yayına hazır hale getiririz.

 

Web sitesi yaptırmak için bizleri tercih etmiş müşterilerimizin bilmesini isteriz ki tüm bu süreçler, müşterimizin de ajansımız ile birlikte koordineli hareket etmesi üzerine sağlıklı ilerleyebilir.

 

Tüm bu çalışmaların bitmesi üzerine web tasarım hizmetimizi müşterimize sağlamış oluruz. Fakat iyi bir tasarıma sahip ,sorunsuz ve güvenli çalışan bir web sitesi yaptırmak markanızın internet ortamında doğru temsil edilmesini için çıktığınız yolda ilk duraktır.Yaptırmış olduğunuz sitenin güncelliği ve istediğiniz hedef kitleye etkin bir şekilde ulaşması gibi çok önemli iki unsura daha ihtiyacı vardır.

 

Dodbod müşteri ilişkileri  ve satış sonrası ekibinin siz değerli müşterilerimize verdiği hizmet ile markanızın internet ortamında doğru şekilde temsil edilmesini ,ayrıca dilerseniz sosyal medya ekibimizin vereceği sosyal medya danışmanlığı hizmeti ile müşterileriniz ile tüm sosyal medya mecralarında en etkin iletişimi kurma ayrıcalığını yaşarsınız. Sizin için tüm aşamalarını titizlikle hazırladığımız web sitesinin nasıl yönetileceği konusunda çeşitli videolar,makaleler ve canlı eğitimler vererek yüksek güncelleme bedelleri ödemeden web sitenizdeki bilgileri kendi başınıza ,kolayca güncelleyebilmeniz için size gerekli tüm enformasyon akışını sağlıyoruz.

 

Web sitenizin kolay bir şekilde bulunması ve istediğiniz kitleye kolayca ulaşabilmesi için arama motorları optimizasyonu ( SEO ) konusundaki geniş birikimimizi kullanarak daha sitenizin yapım aşamasında yaptığımız çalışmalar sizi web ortamında kaybolmaktan büyük ölçüde koruyor . SEO dostu içerik yönetim sistemimiz yanı sıra bir çok Google Inc. eğitimleri almış ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize psikolojik, teknik ve stratejik olarak güncel bilgiler ile hizmet vererek bu görevimizi yerine getirmekteyiz.

 

Arama motorları optimizasyonu web tasarım hizmeti alan son kullanıcı müşterilerimizin bireysel çalışmalar ile başarıya ulaştırabilecekleri bir alan olmaktan uzak,uzmanlık ,tecrübe ve uzun süren mesailer gerektiren bir alandır. Çok kapsamlı ve geniş bir alan olan internet reklamcılığı da markanızın web ortamında fark edilmesi için etkili bir enstrümandır. Google, Yandex vb. bir çok arama motorunun vermiş olduğu Adwords, Metrica gibi ücretli servisler kullanılarak hedef kitlelerinize daha zahmetsiz ve hızlı ulaşabilirsiniz.

 

Web tasarımı hizmeti alan müşterilerimiz arama motorları optimizasyonu ( SEO ) ve internet reklamcılığı hakkında bizlerden ücretsiz bilgi alabilir veya profesyonel olarak hizmet satın alabilirler.

düşünce dağı
TELEFON +90 850 550 22 78
Copyright © 2017, DODBOD