DODBOD - Web Tasarım - Web Sitesi - SEO - İzmir

iç güzellik önemli

Web Yazılım

Web yazılımı sizlere her fırsatta vurguladığımız web tasarım kadar önemli bir hizmettir. Web yazılımı iyi olmayan web sitesi hiç bir konuda başarıya ulaşamaz. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi güçsüz bir yazılım alt yapısına sahip web sitesi olası saldırılara karşı çok zayıftır. Bunların yanı sıra yüksek ziyaretçiye ulaşmış bir projeniz varsa satış oranının yüksek olduğu bir çok alanda ziyaretçilerinize yavaşlık konusunda rahatsızlık verecektir.

 

Dodbod siz değerli müşterilerine web tasarım hizmetini bütünleştirici olarak geliştirdiği özel web yazılımı ile her daim garantili ve desteği haftanın tüm günleri ve saatleri sağlamaktadır. Sadece web sitelerinde kullanmadığımız web yazılımı aynı zamanda özel web tabanlı işletme yönetim uygulamaları, projeleriniz, muhasebe programları gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

 

Siz değerli müşterilerimiz bizler ile iletişime geçerek web tasarımı, web yazılımı, SEO gibi bir çok konuda ücretsiz danışmanlık alabilir ve projelerinizi hayata geçirebilmek için detaylı fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

düşünce dağı
TELEFON +90 850 550 22 78
Copyright © 2017, DODBOD